top of page

Oczy zwierciadłem... twojego zdrowia!

Irydologia to metoda diagnostyczna polegająca na badaniu wzorów, kolorów i innych cech tęczówki w celu oceny stanu zdrowia danej osoby i zidentyfikowania potencjalnych problemów zdrowotnych.


Jedną z głównych zalet irydologii jest to, że może “ukazać” problemy zdrowotne, zanim staną się poważnymi problemami (nawet na długo przed wystąpieniem objawów).

Badając tęczówkę oka, możemy zidentyfikować obszary osłabienia lub stanu zapalnego w konkretnym miejscu w ciele. Takie wczesne wykrywanie jest kluczowe, ponieważ pozwala pacjentom zastosować wszelkie metody prewencji, co może pomóc im uniknąć bardziej inwazyjnych lub kosztownych terapii w przyszłości.


Ponadto, irydologia jest praktyką nieinwazyjną i bezbolesną, co czyni ją świetną opcją dla osób, które mogą wahać się przed poddaniem się bardziej inwazyjnym badaniom diagnostycznym. W przeciwieństwie do badań krwi czy biopsji, irydologię można przeprowadzić szybko i łatwo, bez żadnego dyskomfortu dla pacjenta.


Kolejną zaletą irydologii jest to, że może ona zobrazować całościowo stan zdrowia pacjenta. Zamiast po prostu patrzeć na konkretne objawy, patrzymy prawdziwie holistycznie.

Może to pomóc pacjentom odgrywać bardziej proaktywną rolę we własnym zdrowiu.

Dzięki zrozumieniu które obszary ciała, które mogą być zagrożone, pacjenci wprowadzają zmiany w stylu życia, takie jak modyfikacja diety, fitoterapia, akupunktura, prądy selektywne, aby zatrzymać lub też złagodzić potencjalne problemy zdrowotne.


Irydologia może być niezmiernie pomocna przy identyfikowaniu szerokiego zakresu problemów zdrowotnych. Jest cenną, bezpieczną praktyką, która może dostarczyć wczesnych sygnałów ostrzegawczych.


Badanie wykonuje się specjalnym aparatem oświetlającym tęczówkę, co jest bardzo ważne - ostre, przejrzyste zdjęcie oka to podstawa dobrej diagnostyki.


Nie istnieją przeciwwskazania do badania, natomiast osoby światłoczułe, osoby cierpiące na epilepsję, migreny, padaczkę powinny zaznaczyć to, przy umawianiu się na wizytę.

23 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page